egzamin1.jpg

Sylwetka Absolwenta Gimnazjum 3 im. Jana Pawła II w Płocku

 Absolwent naszej szkoły:

  • jest ambitny, wie, czego chce
  • potrafi planować pracę w zespole
  • ma poczucie własnej wartości
  • umie w kulturalny sposób wyrażać swoje myśli i uczucia
  • stara się być obowiązkowy i zdyscyplinowany
  • podejmuje trudne zadania
  • stara się być koleżeński, nieobca jest mu postawa altruizmu
  • szanuje tradycje, ma poczucie przynależności narodowej
  • poszukuje piękna i prawdy
  • jest życzliwie nastawiony do świata i ludzi
  • świadomie zwalcza postawy negatywne
  • umie być asertywny
  • w swoim postępowaniu opiera się o najważniejsze wartości moralne
  • wie, jak dbać o własne zdrowie psychiczne i fizyczne

Co roku naszą szkołę opuszcza prawie stu uczniów, by kontynuować edukację w wybranych szkołach średnich. Z uwagą śledzimy ich losy, zbieramy dane o tym, gdzie się dostali. Cieszymy się, że większość od września rozpocznie naukę w wybranych przez siebie dobrych szkołach w Płocku.

Losy absolwenta Gimnazjum 3 im. Jana Pawła II w Płocku

Na tej stronie można zapoznać się z zestawieniami, które pokazują, jakie szkoły wybrali absolwenci rocznika 2011/12 i kolejnych lat.

2015/2016; 2014/2015;  2013/2014; 2012/2013;  2011/2012; 2010/2011; 2009/2010; 2008/2009; 2007/2008; 2006/2007; 2005/2006; 2004/2005

Wykonanie: Kamila Bieniek uczennica Gimnazjum nr 3 Płocku i Dominika Bieniek - absolwentka Gimnazjum nr 3 w Płocku
MDK w Płocku, 2013


2013/2016

Klasa "A"

Wychowawca: Eliza Gintarek

http://www.g3plock.pl/images/2015.2016/egzamin/2%20011.jpg

  1. Brzeziński Daniel
  2. Dworakowski Wiktor
  3. Konderska Karolina
  4. Kowalska Maja
  5. Krawczyk Jakub
  6. Laszuk Agata
  7. Lewandowska Katarzyna
  8. Łabiński Kacper
  9. Łuczak Julia
  10. Milewska Zofia
  11. Owsianny Adam
  12. Pachniewski Konrad
  13. Petrykowska Kinga
  14. Podkańska Julia
  15. Ptaszyńska Olga
  16. Ryszkowski Adam
  17. Strzelecka Natalia
  18. Sztandur Daniel
  19. Szwech Dawid
  20. Szymański Maciej
  21. Wiśniewska Barbara
  22. Wiśniewski Jakub
  23. Wydornik Magdalena
  24. Zawadzki Jakub

 

Klasa "B"

Wychowawca: Dorota Czekaj

http://www.g3plock.pl/images/2015.2016/egzamin/2%20015.jpg

  1. Filiński Piotr
  2. Dworakowski Wiktor
  3. Furman Michał
  4. Jarzyńska Klaudia
  5. Komajda Martyna
  6. Łabiński Kacper
  7. Kowalski Damian
  8. Łuczak Julia
  9. Milewska Zofia
  10. Kruszyńska Maria
  11. Owsianny Adam
  12. Kuczmarski Karol
  13. Majewski Przemysław
  14. Ptaszyńska Olga
  15. Seweryniak Kuba
  16. Sobiński Szymon
  17. Ryszkowski Adam
  18. Sztandur Daniel
  19. Szwech Dawid
  20. Więckowska Wiktoria
  21. Wiśniewska Barbara
  22. Zakaszewska Dominika
  23. Ziółkowska Wioletta
  24. Zawadzki Jakub

Klasa "C"

Wychowawca: Magdalena Ambroziak

 http://www.g3plock.pl/images/2015.2016/egzamin/2%20009.jpg

  1. Amszaruk Paulina
  2. Bejman Klaudia
  3. Czerniak Julia
  4. Czerniak Olga
  5. Dobrowolski Dominik
  6. Gościniak Karolina
  7. Grządziela Adrian
  8. Iwański Patryk
  9. Klimczewska Wiktoria
  10. Korpowska Sandra
  11. Kostun Mateusz
  12. Lis Krzysztof
  13. Majchrzak Sebastian
  14. Matuszewski Dawid
  15. Mokrzanowski Damian
  16. Olejnik Jakub
  17. Peć Aleksander
  18. Ptaszyński Mateusz
  19. Sitkiewicz Adrian
  20. Swat Kamil
  21. Zamorski Kamil

Kto jest Online?

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour