nadanie imienia1.jpg

OSIĄGNIĘCIA 2015/2016

Dydaktyka:

  • 1 laureat Wojewódzkiego Konkursu Historycznego,
  • 1 finalistka Wojewódzkiego Konkursu Biologicznego

      XII edycja Międzygimnazjalnej Ligi Przedmiotowej:

klasyfikacja drużynowa:

I miejsce – biologia
I miejsce - historia
I miejsce – język angielski
II miejsce – geografia
III miejsce – fizyka

klasyfikacja indywidualna:

I miejsce - biologia
I miejsce - geografia
I miejsce -historia
III miejsce – język angielski
III miejsce   historia

  • III miejsce w IV Rejonowym Konkursie Historycznym „Źródła historyczne bogactwem kulturowym narodu”; organizator: Archiwum Państwowe w Płocku, Stowarzyszenie Archiwistów, Gimnazjum nr 3 w Płocku, MSCDN w Płocku
  • finalista III edycji Powiatowego Konkursu Informatycznego dla młodzieży MALACHOVIACUS INFORMATICUS; organizator: LO im. St. Małachowskiego w Płocku

Sztuka:

  • III nagroda w XIV Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym Tradycje Wielkanocne; organizator: POKiS
  • I, III nagroda i 2 wyróżnienia w konkursie plastycznym Dopalacze mniej szkodliwe?; organizator: Książnica Płocka im. Wł. Broniewskiego
  • III miejsce indyw. oraz nagroda dla szkoły w konkursie fotograficznym Szlakiem obszarów chronionych Pojezierza Gostynińskiego; organizator: Stowarzyszenie Gmin Turystycznych Pojezierza Gostynińskiego
  • III miejsce w kat. fotografia w IV edycji międzyszkolnego konkursu Płock-miasto przyszłości; organizator: ZSB nr 1 w Płocku, Muzeum Mazowieckie w Płocku
  • I, II, III miejsce i wyróżnienie w konkursie fotograficznym Moje ulubione zwierzę; organizator: ZOO w Płocku, Gimnazjum nr 5 w Płocku, Stowarzyszenie „Dla Młodych”
  • II miejsce w konkursie fotograficznym Przyroda- mój przyjaciel. Mój ulubiony owad;organizator: LOP Zarząd w Płocku

Turystyka:

  • IV miejsce w XXXVII Rajd Pieczonego Ziemniaka; organizator PTTK w Płocku

 

Profilaktyka i promocja zdrowia

  • I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Profilaktyki Uzależnień i Promocji Zdrowia; organizator: ZS nr 3 w Płocku
  • nagroda w konkursie na uzasadnienie założenia w szkole poidełka dla uczniów; organizator: Wodociągi Płockie
  • II miejsce w XXXIX Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy Pożarniczej Młodzież zapobiega pożarom (eliminacje miejskie); organizator: ZM Związku OSP RP w Płocku

Sport:

  • I miejsce w piłce nożnej chłopców w XII Parafiadzie Dzieci i Młodzieży Diecezji Płockiej; organizator: Kuria Diecezjalna Płocka, władze samorządowe miasta i gminy Płońsk
  • II miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 1 w Płocku; organizator: Gimnazjum nr 1 w Płocku
  • II miejsce Płockiej Gimnazjadzie w Piłce Nożnej Dziewcząt; organizator: MZOS Płock
  • III miejsce w Płockiej Gimnazjadzie w Piłce Nożnej Chłopców; organizator: MZOS w Płocku
  • IV miejsce w Płockiej Gimnazjadzie w Unihokeju Dziewcząt; organizator: MZOS w Płocku
  • IV miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Dziewcząt o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 3 w Płocku; organizator: Gimnazjum nr 3 w Płocku,
  • V miejsce w Biegu Tumskim; organizator: MZOS w Płocku
  • V miejsce w Płockiej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Dziewcząt; organizator: MZOS w Płocku
  • V miejsce w Płockiej Gimnazjadzie w Piłce Siatkowej Chłopców; organizator: MZOS w Płocku

 

Kto jest Online?

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour