3 maja leureci konkursu.jpg

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów naszego gimnazjum
do wzięcia udziału w konkursie o Albercie Einsteinie.
* Przewidziane są nagrody dla zwycięzców, a każdy uczestnik otrzymuje ocenę celującą z języka niemieckiego! >>>regulamin<<<

nauczyciel języka niemieckiego


Wycieczka do Archiwum Państwowego oraz Komendy Miejskiej Policji w Płocku

16 lutego uczniowie klasy Ia i IIIb wraz z wychowawcami  odwiedzili ciekawe miejsca w naszym mieście. Pierwsze kroki skierowali do Archiwum Państwowego w Płocku. Wysłuchali prelekcji na temat funkcjonowania tej instytucji oraz zobaczyli, w jaki sposób przechowywane są dokumenty sprzed lat.

https://www.facebook.com/archiwumpanstwowewplocku/

Drugą atrakcją wycieczki była wizyta w Komendzie Miejskiej Policji w Płocku. Młodzież miała okazję  poznać pracę funkcjonariuszy policji różnych pionów m.in. technika kryminalnego i oficera dyżurnego. Gimnazjaliści obejrzeli też radiowozy i sprzęt policyjny oraz zobaczyli, jak funkcjonuje strzelnica.

     

 


 

Uwaga! Nowy plan lekcji!           

Od poniedziałku 15 lutego rozpoczynamy II semestr roku szkolnego 2015/2016. Wiąże się z tym zmiana planu nauczania. Nowy plan lekcji dostępny w e-dzienniku.

 


 

W dniach 1- 14 lutego 2016r. trwają ferie zimowe.

Życzymy dużo śniegu i udanego wypoczynku.
Pamiętajcie o bezpieczeństwie podczas zabaw zimowych!

LIST DO DZIECI I MŁODZIEŻY
W ZWIĄZKU ZE ZBLIŻAJĄCYMI SIĘ FERIAMI ZIMOWYMI

>>>  bezpieczny stok <<<


15 lutego z dobrym humorem wracajcie do naszej szkoły. 


 

11 lutego -  Dzień Europejskiego Numeru Alarmowego

>>>więcej<<<

>>>więcej<<<


9 lutego 2016r. po raz 12. Polska obchodzi Dzień Bezpiecznego Internetu

„Lepszy internet zależy od Ciebie!” – pod takim hasłem 9 lutego obchodzony będzie Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI). Po raz 13. w 116 krajach na całym świecie odbędą się wydarzenia, mające na celu podkreślenie roli każdego z użytkowników w tworzeniu bezpiecznego i przyjaznego internetu. Organizatorem Dnia Bezpiecznego Internetu w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet, które tworzą Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa oraz Fundacja Dzieci Niczyje. Partnerem wydarzenia jest firma Facebook, natomiast Głównym Partnerem DBI jest Fundacja Orange.

 

 

>>>Zgłosiliśmy inicjatywę - znajdź ją!!!<<<

Wszelkie informacje o przebiegu Dnia Bezpiecznego Internetu 2016 publikowane są w serwisie www.dbi.pl oraz www.dzieckowsieci.pl. Dzieci znajdą też informacje o DBI w serwisie www.sieciaki.pl

 

Udział nauczycieli w konferencji z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu

W ramach obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu nauczyciele naszego gimnazjum: administrator szkolnej pracowni informatycznej oraz opiekun Internetowego Centrum Informacji Multimedialnej wzięli udział w konferencji, która odbyła się w Warszawie 9 lutego. Organizatorem jej było Polskie Centrum Programu Safer Internet. W programie przewidziano m.in.  dyskusję panelową: „Lepszy Internet zależy od Ciebie” oraz prezentacje projektów dotyczących bezpieczeństwa dzieci w Internecie, a także pozytywnego wykorzystania nowych technologii.

 

Kto jest Online?

Odwiedza nas 62 gości oraz 0 użytkowników.

Realizowane projekty

Zrealizowane Projekty Unijne

Inne zrealizowane projekty

Orange Colour Red Colour Blue Colour Green Colour